Kaip naudoti?

Kaip tepti „Perspirex“?

Šiame video dermatologė Annesofie Faurschou paaiškina, kaip teisingai tepti „Perspirex“ ant odos ir išvengti odos sudirginimo.

Naudokite tik ant sausos ir nepažeistos odos.

Labai svarbu, kad prieš naudojimą jūsų oda būtų visiškai sausa ir nepažeista.

Naudokite vakare.

Naudokite „Perspirex“ vakare prieš eidami miegoti, nes prakaito liaukos naktį mažiau aktyvios. Iš pradžių naudokite „Perspirex“ kasdien, 5 dienas iš eilės. Užtepę ant odos, leiskite „Perspirex“ visiškai išdžiūti.

Nuplaukite ryte.

Ryte nusiprauskite su muilu ir vandeniu. Nenaudokite antiperspiranto pakartotinai, nes poveikis tęsiasi net ir nusiprausus po dušu.

Kaip veikia „Perspirex“?

Ar žinote, kaip „Perspirex“ gali 3-5 dienas apsaugoti nuo prakaito ir blogo kūno kvapo? Žiūrėdami šį trumpą vaizdo įrašą sužinosite, kaip „Perspirex“ suteikia veiksmingą apsaugą, o dėl patentuotų odos priežiūros sistemų užtikrina aukštą antiperspiranto toleravimą.

Kaip veikia „Perspirex“

Turėdami beveik 40 metų patirties apsaugos nuo prakaito srityje sukūrėme ,,Perspirex” antiperspirantą. Po ilgų bandymų ir klinikinių tyrimų buvo įrodyta, kad ,,Perspirex“ gali užtikrinti ilgalaikę apsaugą nuo prakaito ir blogo kvapo nuo 3 iki 5 dienų.

Užtepkite “Perspirex” ant odos

„Perspirex“ efektyvumą užtikrina patentuota alkoholio pagrindu sukurta aliuminio chlorido formulė. Aktyvi odos apsaugos sistema užtikrina apsaugą nuo sudirginimo.

“Perspirex” reakcija

Dėl sąlyčio su prakaito latake esančiu vandeniu ir baltymais antiperspiranto formulė sudaro laikiną gelio kamštį. Vykstant šiam procesui susidaro vandenilio chloridas (HCl). HCI yra stipri rūgštis ir dėl sumažėjusio pH gali sudirginti odą. Antiperspirantų „Perspirex“ odos puoselėjimo sistema palaiko pH pusiausvyrą, todėl sumažėja odos sudirginimo tikimybė.

„Perspirex“ poveikis

Prakaito latakuose susidaręs gelio kamštis apsaugo nuo prakaito pratekėjimo į odos paviršių, oda būna sausa ir apsaugota nuo nemalonaus prakaitavimo.

„Perspirex“ išskaidymas

Gelio kamštis išsisklaido per kelias (paprastai 3–5) dienas ir yra pašalinamas kartu su negyvomis odos ląstelėmis.

Odos apsaugos sistema

Unikali patentuota antiperspiranto „Perspirex“ sudėtis pasižymi odą puoselėjančia sistema, užtikrinančia komfortišką odos būseną*. Dėl šios sistemos yra maksimaliai sumažinamas odos dirginimas, būdingas aliuminio chlorido turintiems antiperspirantams.
*Perspirex tyrimas. 2015 gegužė.

Kai nėra odos apsaugos sistemos

Kai naudojamas ypač veiksmingas antiperspirantas, jo sudėtinės dalys dėl sumažėjusio pH gali sukelti odos sudirginimą ar skausmą.

„Perspirex“ odos priežiūros sistema

Kai naudojamas ypač veiksmingas  antiperspirantas, dėl sumažėjusio pH gali būti sudirginta oda. Patentuota „Perspirex“ odos priežiūros  sistema subalansuoja pH. Todėl odos sudirginimas sumažinamas iki minimumo.