DUK

Ar turite klausimų apie mūsų atiperspirantus?

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Perspirex“ antiperspirantus. Jeigu į savo klausimą nerandate atsakymo, susisiekite su mumis el. paštu: info@orklacare.lt.

„Perspirex“ efektyvumas paremtas aliuminio chlorido heksahidrato veikimu. Aliuminio chlorido heksahidratas reaguoja su vandeniu ir keratinu ir suformuoja gelio kamštį, užkertančiu kelią prakaito patekimui ant odos. Dėl aktyvios odos priežiūros sistemos žymiai sumažinama odos sudirginimo, kurį gali sukelti kiti didelio efektyvumo antiperspirantai, tikimybė.

Susiformavęs gelio kamštis kartu su natūraliai besilupančia oda pašalinamas per kelias dienas. Dėl šios priežasties „Perspirex“ pakanka naudoti 2-3 kartus per savaitę.

„Perspirex“ sudėtyje yra alkoholio dėl kelių jo teikiamų privalumų:
• išvalo ir dezinfekuoja odą;
• stabdo kvapo atsiradimą;
• kadangi alkoholis pasižymi dezinfekciniu poveikiu, „Perspirex“ sudėtyje nėra konservantų;
• alkoholis greitai garuoja, todėl oda greitai išdžiūsta;
• alkoholis pašalina odą dengiantį riebalinį sluoksnį, todėl preparatas tiesiogiai veikia odą.

Visuose „Perspirex“ produktuose aktyvusis ingridientas yra aliuminio chloridas. Prakaito liaukose jis itin efektyviai suformuoja ilgai išliekantį gelio kamštį. Šis poveikis užfiksuotas klinikinių tyrimų metu. Kadangi aliuminio chloridas gali sudirginti odą, į produktų formulę įeina aktyvi odos priežiūros sistema. Ši sistema sumažina odos sudirginimą, todėl „Perspirex“ antiperspirantų formulė yra unikali.

Naktį prakaito liaukos mažiau aktyvios. Dėl sumažėjusio prakaitavimo prakaito liaukose esančio vandens kiekis mažesnis, o tai palengvina gelio kamščio formavimąsi liaukų latakėliuose. Taip užtikrinama ilgai išliekanti apsauga nuo prakaito ir jo kvapo.

Plonu sluoksniu užtepkite „Perspirex“ ant sausos ir nepažeistos odos (perbraukite 2 kartus aukštyn ir 2 kartus žemyn). Taip suformuosite ploną tolygią plėvelę intensyviausio plaukų augimo zonoje – pažasties centre. Toks produkto kiekis pakankamas norint užtikrinti efektyvią, 3-5 dienas trunkančią apsaugą nuo prakaito ir jo sukeliamo kvapo.

Kai kuriais atvejais „Perspirex“ gali sukelti odos sudirginimą. Jeigu pastebite, kad jūsų oda sudirgusi, rekomenduojame nutraukti produkto naudojimą.

Dažniausiai odos sudirginimas yra trumpalaikis ir gali atsirasti pirmą arba antrą kartą panaudojus produktą. Tačiau jeigu jūsų oda nuolat sudirgsta arba pastebite alerginę reakciją, reikėtų produkto nebenaudoti.

Taip, jeigu norite, galite naudoti  įprastus dezodorantus arba kvepalus. Tai nepaveiks „Perspirex“ efektyvumo.

Taip, „Perspirex“ saugus naudoti net ir laukiantis ar žindant krūtimi.

Kosmetikos gaminiai yra reguliuojami Europos Parlamento ir Tarybos reglamento Nr. 1223/2009. Šis įstatymas reikalauja, kad kosmetikos gaminiai, naudojami pagal instrukcijas, nekeltų pavojaus vartotojui. Prieš patekdamas į rinką kiekvienas kosmetikos gaminys turi praeiti saugumo patikrinimą, atliktą kvalifikuoto saugos vertintojo. Kiekvienas gaminyje naudojamas ingridientas yra patikrinamas pagal naudojimo paskirtį. Produktas į rinką gali patekti tik tuo atveju, kai įrodoma, kad jis yra saugus žmonių naudojimui, remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu Nr. 1223/2009.

Visi rinkoje esantys „Perspirex“ produktai yra gaminami laikantis galiojančių kosmetikos teisės aktų. Jeigu nesate tikri dėl „Perspirex“ ingridientų saugumo nėštumo arba žindymo laikotarpiu, rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Ne, nėra jokių įrodymų, teigiančių, kad aliuminis, naudojamas antiperspirantuose, gali padidinti riziką susirgti krūties vėžiu.

Tai patvirtinta 2014 metais, peržiūrėjus visus tuo metu esančius įrodymus, kurie teigė, kad nėra jokio ryšio tarp krūties vėžio ir antiperspirantų naudojimo (remiantis Cancer Research UK; www.cancerresearchuk.org). Taip pat „Amerikos vėžio asociacijos“ teigimu, nėra jokių epidemiologinių tyrimų, kurie įrodytų statistinę sąsają tarp krūties vėžio ir antiperspirantų.

Priešingai, šia tema kruopščiai parengtas ir 2002 metais publikuotas epidemiologis tyrimas palygino 813 krūties vėžiu sergančių ir 793 sveikas moteris ir nerado jokių sąsajų tarp krūties vėžio ir antiperspirantų, dezodorantų naudojimo ar pažastų plaukelių skutimo.

Ne. Nors kai kurie ankstyvi tyrimai susiejo toksinį aliuminio poveikį su Alzheimerio liga, vėlesni tyrimai, atlikti per pastaruosius 40 metų, šios sąsajos nepatvirtino. JAV Alzheimerio asociacija teigia, kad nėra jokių įrodymų, teigiančių, jog aliuminio poveikis padidina riziką susirgti Alzheimerio liga.

Mokslinių tyrimų bendruomenė teigia, kad aliuminis nėra pagrindinis Alzheimerio ligos rizikos veiksnys. Visuomenės sveikatos organizacijos, kurios sutinka su šiais teiginiais – Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), JAV Nacionalinis sveikatos institutas, JAV aplinkos apsaugos agentūra ir „Health Canada“.