Atsiliepimai

Mes sulaukiame daugybės atsiliepimų…

…iš žmonių, kurie teigia, kad„ Perspirex“ pakeitė jų gyvenimus. Kokybiška apsauga, kurią mūsų vartotojams dovanoja šie antiperspirantai, suteikė jiems ir daugiau pasitikėjimo savimi ir privertė pamiršti nerimą dėl prakaitavimo.

Mes norime išgirsti ir apie jūsų patirtį naudojant „Perspirex“, todėl prašome pasidalinti savo istorija ir užpildyti apačioje esantį klausimyną.

Karina Adams, Šiaurės Airija

“Mano vardas Karina Adams. Man 23-eji ir visą savo gyvenimą kentėjau dėl itin gausaus prakaitavimo. Visada vilkėjau tik baltas arba juodas palaidines, nes prakaituodavau visą laiką. Nesvarbu, vaikščiodavau, bėgiodavau, sėdėdavau, būdavau susinervinusi ar ne, dirbdavau ar ilsėdavausi. Blogiausi prisiminimai iš mokyklos. Uniforma buvo šviesiai mėlyna. Todėl net vasarą nenusirengdavau megztinio, nes žinojau, kad mano pažastyse slepiasi šlapios dėmės. Į miestą išeidavau tik vilkėdama juodą suknelę ir dažnai stovėdavau prie rankų džiovintuvo, tikėdamasi bent šiek tiek išdžiovinti šlapias vietas… Bet viskas pasikeitė, kai vaistinėje pamačiau jūsų produktą ir nusprendžiau jį išbandyti.

Po daugybės nesėkmių, kai naudojau kitus produktus, pagaliau radau tokį, kuris tikrai veikia. „Perspirex“ naudoju jau 3-4 savaites –  skirtumas neįtikėtinas. Nors iš pradžių dar šiek tiek prakaitavau, dabar negaliu patikėti savo akimis, kai matau, kad mano pažastys visiškai sausos. „Perspirex“ pakeitė mano gyvenimą… Galiu vilkėti raudonus, violetinius ir mano mėgstamiausios mėlynos spalvos drabužius. Netgi užsisakiau mėlynos spalvos suknelę, su kuria dalyvausiu vestuvėse, nes žinau, kad su „Perspirex“ išliksiu sausa iki pat šventės pabaigos!

Dėkoju jums iš visos širdies.“

 Mark Mcnichol, Didžioji Britanija

„Daugelį metų kentėjau dėl šlapių dėmių pažastyse. Vos išsimaudęs ir nusišluostęs rankšluosčiu pradedu prakaituoti, o nerimas dėl šios problemos tik pablogina situaciją. Deja, jokie antiperspirantai paprasčiausiai neveikė. Tačiau jūsų produktas viską pakeitė. Atradęs „Perspirex“ galiu pasitikėti savimi ne tik darbe, bet ir socialinėse situacijose.

Kai paskutinį kartą pasinaudojau šiuo antiperspirantu, jo poveikis tęsėsi visą savaitę! Gyvenu Didžiojoje Britanijoje ir beveik nematau „Perspirex“ reklamų. Manau, kad plačiau reklamuodami šiuos produktus tikrai galėtumėte uždirbti daugiau. Neabejoju, kad daugybė žmonių nekantrauja išgirsti apie tokį produktą kaip „Perspirex“.

Prašau, perduokite mano padėką visiems, prisidėjusiems prie „Perspirex“ kūrimo. Nežinau, ar kas nors jums jau rašė, tačiau tikrai turite produktą, kuris gali pakeisti gyvenimą.“

James Downs, Didžioji Britanija

„Rašau jums norėdamas pasakyti, koks esu patenkintas „Perspirex“ produktu.

Turėjau gana daug problemų dėl prakaitavimo, kol išgirdau apie „Perspirex“. Nuo tada nenustoju jo naudoti! Negaliu patikėti, kaip paprastai  išsprendžiau prakaitavimo problemą. Esu visiškai patenkintas!

Pamaniau, kad turėtumėte žinoti, koks esu laimingas ir patenkintas naudodamas jūsų antiperspirantą. Tęskite tai ir toliau!”

Glenn Martin, Didžioji Britanija

„Tiesiog norėjau jums parašyti ir pasakyti AČIŪ už „Perspirex“. Jūsų reklamą pirmą kartą pamačiau prieš kelias savaites per televiziją. Buvau su draugais, kurie pradėjo juoktis, kai reklamoje vaidinantis žmogus pakėlė rankas ir jo pažastyse pasirodė šlapios dėmės. Pasijutau nesmagiai, nes žinojau, kad esu toks pat kaip reklamos herojus. Su šia problema gyvenau visą gyvenimą ir tai taip žlugdė mano pasitikėjimą savimi, kad net nenoriu prisiminti.

Žinoma, iš pradžių buvau skeptiškas šio antiperspiranto atžvilgiu, todėl apie jį pasiteiravau vaistininko. Jis patvirtino, kad ‚Perspirex“ tikrai veiksmingas ir pasiūlė išbandyti, o vėliau papasakoti, kaip sekėsi.

‚Perspirex“ tiesiog BEPROTIŠKAI NUOSTABUS! Man nebereikia pirkti tamsių drabužių, ant kurių nesimato prakaito dėmių. Kai apsipirkinėju, galiu nesijaudindamas kelti rankas ir pasiimti produktus iš aukščiausių lentynų, laisvai jaučiuosi viešose vietose. Rekomenduoju „Perspirex“ visiems, kurie kada nors yra jautę tokią gėdą, kokią patyriau aš. Šis produktas sugrąžina pasitikėjimą savimi, tai tas pats, kaip numesti daug svorio. Aš jį dievinu!”

Prince Ngwenya, Pietų Afrika

„Norėjau jums labai padėkoti. Po to, kai prieš kelias savaites išbandžiau jūsų rutulinį antiperspirantą, pastebėjau tiek daug pokyčių. Šis produktas tikrai veikia. Po 15 metų mano pažastys pagaliau sausos. Dar kartą jums dėkoju.“