Antiperspirantai

Gyvenimą keičianti apsauga nuo prakaito ir blogo kvapo.

„Pespirex“ antiperspirantų liniją sudaro ilgalaikio poveikio produktai, sukurti ieškantiems specialių priemonių prakaitavimui mažinti. Panaudojus vos vieną kartą antiperspirantų veiklioji medžiaga net iki 5 dienų užtikrina geriausią apsaugą nuo padidėjusio prakaitavimo ar prakaito kvapo. Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad „Perspirex“ užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo prakaitavimo ir gali padėti išspręsti prakaitavimo bei prakaito kvapo keliamas problemas.

Visi antiperspirantai yra bekvapiai, tinka naudoti ir vyrams, ir moterims.

„Perspirex Comfort“

„Perspirex Comfort“ – naujas rutulinis antiperspirantas. Jo sudedamosios dalys veiksmingai saugo nuo prakaitavimo ir prakaito kvapo, o odos priežiūros sistema COMFORT užtikrina ypač gerą odos būseną.
Antiperspirantas „Perspirex Comfort“ skirtas tiems, kuriuos prakaitavimas vargina ne nuolat, o tik kartais ar sezoniškai.

„Perspirex Comfort“ yra bekvapis.

PIRKTI

Skaityti daugiau

„Perspirex Original“

„Perspirex Original“ – klasikinės sudėties rutulinis antiperspirantas, kuriuo jau kelis dešimtmečius pasitiki milijonai žmonių visame pasaulyje. Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad jis kelias dienas veiksmingai mažina padidėjusį prakaitavimą ir slopina prakaito kvapą, o odos priežiūros sistema ACTIVE saugo odą nuo sudirgimo.

„Perspirex Original“ yra bekvapis.

PIRKTI

Skaityti daugiau

„Perspirex Strong“

„Perspirex Strong“ – ypač efektyvus rutulinis antiperspirantas, užtikrinantis ypatingai stiprią apsaugą, jei vargina sunkios prakaitavimo problemos. Efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais.

„Perspirex Strong“ yra bekvapis.

PIRKTI

Skaityti daugiau

„Perspirex“ pėdų ir delnų losjonas

Rankų ir pėdų losjonas-antiperspirantas „Perspirex“ – viena veiksmingiausių priemonių nuo pėdų ir delnų prakaitavimo. Dėl unikalios konsistencijos jis greitai susigeria ir nepalieka riebios odos pojūčio.

„Perspirex“ rankų ir pėdų losjonas yra bekvapis.

PIRKTI

Skaityti daugiau

„Perspirex Regular“ vyrams

Ypač efektyvi antiperspiranto sudėtis užtikrina 3–5 dienų apsaugą nuo prakaitavimo ir blogo kvapo. ACTIVE odos priežiūros sistemos sudėtyje esantys drėkinantys ingredientai ramina odą ir padeda išvengti jos sudirginimo.

PIRKTI

Skaityti daugiau

„Perspirex Maximum“ vyrams

Ypač efektyvi antiperspiranto sudėtis užtikrina apsaugą nuo gausaus prakaitavimo iki 5 dienų.

 

PIRKTI

Skaityti daugiau